Vip Cankurtaran Güvenliği

Vip Cankurtaran Güvenliği

Kanunların Gerektirdiği Sertifika ve İzin Belgeli Bronz.Gümüş veya Altın Broveli Çalışan Yetkili

Kurumsal İş Kültürüyle Yetişmiş Uzman Cankurtaran Eğitimli İletişim Becerisi Yüksek

Diksiyonu Düzgü Öngörüsü Gelişmiş Dikkati Yüksek Deneyimli

Misafirleriniz, önem arz eden kişiler, protokol, kişiler yüzerken kendinizi iyi hissetmek için özel yakın koruma VIP cankurtaran güvenlik hizmetlerimiz 7/24 hizmetinizde.

Hizmet verdiğimiz kişi, kurum, topluluk için gereken tüm hizmetleri sağlamaktayız.

VIP deniz araçları ile riskli noktalarda sizlere en kaliteli paket VIP koruma hizmetlerimizi sunuyoruz.

VIP koruma; çok özel bir hizmet isteyen baştan sona planlanmış bir sistemler bileşenidir. Sizlerin dışarıya yansıyan imajınız dışında tam anlamıyla can güvenligi konusunda da açık nokta bırakmadan korunmanızı sağlayan imajınızı güçlendiren özel bir hizmettir.

Bulunduğunuz tüm ortamlarda fark yaratacak bu hizmeti, dileyen tüm müşterilerimize birinci sınıf eğitimli ve bedenen bu iş için seçilmiş personelimiz ve araçlarımız ile sağlamaktayız.

Hizmetimizin farklı oluşu; tüm dünyadan önemli sanatçı, siyasetçilere gerek Türkiye de gerek diğer ilkelerde verdiğimiz hizmet deneyimlerinden kaynaklanmaktadır.

VIP koruma cankurtaranlarımız koruduğu kişinin imajını temsil ettiğinin bilincinde olan, normal ya da acil durumlarda, durumun özelliklerine göre yetkilerini nasıl kullanacağını bilen profesyonellerdir.


Günübirlik  cankurtaran koruma hizmeti sayesinde uzun soluklu cankurtaran masraflarından tasarruf etmiş hatta sorunu çözmüş olabilirsiniz.

Dilediğiniz kadar cankurtaran personel çok kısa bir süre içinde yanınızda olacaktır.

Anlık cankurtaran bir telefon uzağınızdaki özel motorize ekibimizdir. Bir ya da iki kişiden oluşan ekiplerimiz, trafiğe takılmadan, maksimum 45 dakika içerisinde duruma müdahale etmek için hazır beklemektedir. Başınız sıkıştığında arayabileceğiniz ekiptir.

Havuzlarda .plajlarda .aqua parklarda özel su partilerinde  risk içeren her yerde bizden bir ekip sizin yanınızda, sizin emrinizde olacaktır. Bu ekip acil durum ekibi olarak Bronz, Gümüş ve Altın broveli personellerden oluşmaktadır.

İhtiyaç halinde iletişime geçebilirsiniz.

0 Comments

Add Your Comment: