Tekne ve Balık Turu

Tekne ve Balık Turu

Biniş noktalarından katılacak misafirlerimizle birlikte gece yolculuğumuz başlıyor.

Konforlu Mehmet Sezgin Saman Kaptanla Poyraz Paşa teknesi ile “Dünya’nın cenneti” dediği Antalya’nın el değmemiş koylarını gezmeye başlıyoruz. Konyaaltı Plajı, Sıçan Adası,  Kemer , Adrasan, Olimpos , Kaş vb. yüzeceğimiz ve Balık tutabileceğiniz  koylar arasında  (MAVİ YOLCULUK) Bu güzel turun sonunda Antalya limana geri dönüyoruz. Burada verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz muhteşem yat limanı kale içini fotoğraflayabilir. Verilen fotoğraf molasından sonra  dönüş yapıyoruz.

Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım garantisi yoktur. Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklar.için  Kısa Turlarımızda Rotasyon uygulanmaz.  Turumuzda kademeli fiyat artışı mevcuttur.


Turumuz; Tekne turu veya Balık turu olarak ayrı iki  paket olup ayrı düşünülmelidir. Kullanılmayan haklar devredilmez ve geri iade edilmez.


Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 1 gün öncesine kadar acentede saklıdır. Böyle bir iptal durumunda acente misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

0 Comments

Add Your Comment: