Dalış Kursu

Dalış Kursu

PROFESYONEL EKİP

Daha önce dalış tecrübesi yaşamadıysanız suyun altında gözlerinize inanmayacaksınız. Bu turumuzda zaten gerekli önlemlerin hepsini almış bulunmaktayız. Hayata bakış açınızı değiştirebilecek bir organizasyondur. Herhangi bir tecrübeniz olmaksızın isteyen herkes dalış turlarımıza katılabilir.

Dalış turuna katılmak için tek yapmanız gereken kendinize biraz güvenmenizdir. Gerekli tüm ekipmanlar ve profesyonel ekibimiz sizlere gün boyu eşlik edeceklerdir. Denizin altında başka bir dünya olduğunu keşfetmek ve o dünya ile iç içe bir gün geçirmek için güzel bir organizasyon olacaktır. 


Ayrıca dalış okulumuzda haftanın 7 günü profesyonel dalgıçlar için mağara dalışları, gemi batığı dalışları ve uçak batığı dalış turları da düzenlemektedir.

Antalya Merkez ve Finike de dalış turu, Antalya’nın Merkez ve Finike ilçesi yakınlarında düzenlediğimiz harika bir denizaltı macera deneyimidir. Antalya bölgesinde konaklayan tüplü dalış severler için Mavi su ve ılık suyuyla Merkez ve Finike  bölgesi dalış için en uygun ve yakın yerdir.

Merkez ve Finike de dalış turumuzda profesyonel eğitmenler eşliğinde 2 kez dalış sunuyoruz. Antalya dalış turumuzda Akdeniz’in renkli sualtı deniz yaşamını keşfedeceksiniz. Dalışınız sırasında ilginç balıklar, Caretta kaplumbağaları, harika bitki çeşitliliğini ve diğer birçok denizaltı güzelliklerini görülebilirsiniz. Ayrıca dalış turumuzda Mavi su berraklığında suda yüzmek için zamanınız olacak. Antalya dalış turu programlarımız hem ilk kez dalacaklar hem de profesyonel dalgıçlar için uygundur.

0 Comments

Add Your Comment: